Zespoły Przedmiotowe
Zespoły przedmiotowe i zadaniowe:
Zespół administratorów dziennika elektronicznego UONET+
przewodnicząca: Barbara Priebe
członkowie:
Katarzyna Rozenkiewicz
Iwona Polańska
Zespół administratorów pakietu G-Suite for Education
członkowie:
Barbara Priebe
Opieka nad stroną internetową szkoły i Facebook
Szymon Zduńczyk
Anna Lewandowska
Renata Lech
Poczet sztandarowy
Joanna Piotrowicz
Opiekun szkolnego wolontariatu
Anna Łajkowska
Zespół ds. planu lekcji
przewodnicząca: Katarzyna Rozenkiewicz
członkowie:
Sandra Nowak
Anna Lewandowska
Magdalena Ślozowska
Zespół ds. dyżurów
przewodnicząca: Sandra Nowak
członkowie:
Marta Konieczek
Katarzyna Rozenkiewicz
Opiekunowie Samorządu Szkolnego
Sandra Nowak
Marta Konieczek
Agata Maroska
Anna Rybacka
Zespół nauczycieli biblioteki
przewodnicząca: Joanna Wagner
członkowie:
Henryka Kryger
Katarzyna Czerwińska
Zespół ds. Edukacyjnej Sieci Antysmogowej
przewodnicząca: Helena Janikowska
członkowie:
Michał Lisowski
Stella Żmijewska
Szkoła Promująca Zdrowie
przewodnicząca: Justyna Nowak – Kalińska
członkowie:
Ewelina Smokowska
Barbara Priebe
Daria Łożyńska
Monika Zakrzewska
Hanna Orłowska
Michał Orłowski
Ewa Dymkowska
Danuta Winiarczyk
Julia Kulig
Liliana Mokrasińska
Michał Lisowski
Elzbieta Lotko- Malkiewicz
Piotr Moskwa
Daria Łożyńska
Zespół ds. promocji szkoły
przewodnicząca: Agnieszka Gantner
członkowie:
Renata Lech
Anna Łajkowska
Joanna WagnerKatarzyna Sawicka
Anna Lewandowska
Joanna Cenkiel-Nogaczewska
Magdalena Dymarkowska
Katarzyna Rozenkiewicz
Zespół ds. WDN
przewodnicząca: Renata Lech
członkowie:
Katarzyna Sawicka
Beata Kisiel
Zespół przedmiotów ścisłych
przewodnicząca: Joanna Konera (matematyka, fizyka)
członkowie:
Anna Kruczkowska (informatyka)
Anna Lewandowska (matematyka)
Magdalena Jakiel (matematyka, fizyka)
Dorota Orłowska (matematyka)
Helena Janikowska (chemia)
Michał LIsowski (chemia)
Szymon Zduńczyk
Sylwia Makowska
Zespół przedmiotowy przyrody, biologii i geografii
przewodniczący :Elżbieta Lotko - Malkiewicz
członkowie:
Helena Janikowska
Piotr Moskwa
Michał Lisowski
Zespół przedmiotowy języka polskiego
przewodnicząca: Monika Jaworska
członkowie:
Karina Hennig
Anna Górecka
Magdalena Ślozowska
Małgorzata Pniewska
Joanna Wagner
Anna Łajkowska
Zespół języków obcych
przewodnicząca: Sandra Nowak
członkowie:
Leśnikowska Joanna - język angielski
Bławat Katarzyna - język angielski
Dobecka Marta - język angielski
Łożyńska Daria - język angielski
Konieczek Marta - język angielski
Daria Łożyńska - język angielski
Piotrowicz Joanna - język niemiecki
Tracz Anna - język angielski
Senko Katarzyna - język niemiecki
Wszelaka-Zachłowska Janina
Izabela Kwiatkowska
Zespół nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie
przewodniczący: Tomasz Gładkowski
członkowie:
Katarzyna Kadelska
Bożena Bielang
Zespół ds. integracji
przewodnicząca: Nadia Dombrowskaczłonkowie:
Iwona Polańska
Anna Kocel
Nadia Dombrowska
Izabela Kordek
Katarzyna Szembiot – Pietrzak
Iwona Kuzior
Irena Mindykowska
Jadwiga Cholewa
Dorota Łagnowska
Alina Wierzbicka
Izabela Kwiatkowska
Henryka Kryger
Agnieszka Gantner
Anna Dudek
Magdalena Dymarkowska
Ewa Skrzypkowska
Małgorzata Potaczała
Waleria Jeszenowska
Kamila Piastowska
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego
przewodniczący: Ewelina Smokowska
członkowie:
Dymkowska Ewa
Justyna Nowak-Kalińska
Hanna Orłowska
Zbigniew Górniewicz
Aneta Jarońska
Sławomir Tałach
Michał Orłowski
Katarzyna Szembiot-Pietrzak – gimnastyka korekcyjna
Danuta Winiarczyk- gimnastyka korekcyjna
Monika Zakrzewska
Jarosław Przybytkowski
Małgorzata Ostrowska
Zespół przedmiotowy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej
przewodnicząca: Wioletta Marek
członkowie:
Iwona Polańska
Izabela Kwiatkowska
Magdalena Krzystoń
Joanna Leśnikowska
Katarzyna Rozenkiewicz
Katarzyna Sawicka
Alina Wierzbicka
Magdalena Dymarkowska
Ewa Skrzypkowska
Małgorzata Potaczała
Wioletta Marek
Daria Badziąg
Natalia Badźmierowska
Magdalena Gruca
Aneta Młodochowska
Anna Rybacka
Agata Maroska
Iwona Kuzior
Klaudia Kulawik
Karolina Orlikowska
Dominika Wyczling
Agata Kowalczuk
Renata Falińska
Katarzyna Przybyszewska
Anna Kocel
Sylwia Dziak
Zespół nauczycieli przedmiotów artystycznych
przewodniczący: Iweona Hajdel-Miazga
członkowie:
Michał Dziedzic
Joanna Cenkiel-Nogaczewska
Zespół nauczycieli religii
przewodniczący:
członkowie:
ks. Paweł Lewańczyk
Monika Kusiak
Małgorzata Gładkowska
Zespół ds. pomocy psychologiczno - pedagogicznej
przewodnicząca: Dorota Łagnowska
członkowie
Dorota Łagnowska
Magdalena Dymarkowska
Anna Dudek
Katarzyna Nojmyler
Sylwia Kużdżyń
Paulina Soroka
Aleksandra Kołyszko
Paulina Piernikarczyk
Zespół ds. bezpieczeństwa
przewodnicząca: Magdalena Dymarkowska
członkowie:
Ewa Bunkowska
Wojciech Konarzewski
Michał Orłowski
Zbigniew Górniewicz
Sylwia Kużdżyń
Ewelina Smokowska
Katarzyna Sawicka
Paulina Soroka
Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego ul. Kasprowicza 16
przewodnicząca: Anna Zawalich
członkowie:
Magdalena Grzelak-Orłowska
Beata Sączawa
Katarzyna Nojmyler
Katarzyna Chorobińska
Emilia Badziąg
Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego ul. Kochanowskiego 8
przewodnicząca: Agnieszka Antkiewicz
członkowie:
Iwona Lubocka
Patrycja Winiarczyk
Agnieszka Antkiewicz
Martyna Szymańska
Zofia Gilewska
Jadwiga Kreft
Ewelina Milecka
Joanna Madziong
Dagmara Nowicka
Ewa Jagielska
Beata Kisiel
Zofia Skrzypiec
Zespół wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
przewodnicząca: Patrycja Krekora
członkowie:
Agnieszka Antkiewicz
Magdalena Dymarkowska
Beata Kisiel
Katarzyna Nojmyler
Zespół nauczycieli świetlicy
przewodnicząca: Katarzyna Baran
członkowie:
Aneta Młodochowska
Sylwia Kużdżyń
Natalia Sawicka
Maria Figurska
Karolina Romińska
Zespół Zielony
członkowie:
Katarzyna Chorobińska
Zofia Gilewska
Helena Janikowska
Joanna Krawiec
Iwona Kuzior
Elżbieta Lotko-Malkiewicz
Piotr Moskwa
Renata Lech